Loading.... | वाया |
स्टेशन | आना | जाना | दूरी | PF | |
---|---|---|---|---|---|
1 | राँची जंक्शन | First | 14.25 | ||
2 | मुरी | 15.33 | 15.35 | ||
3 | बोकारो स्टील सिटी (RL) | 16.30 | 16.35 | ||
4 | चन्द्रपूरा जंक्शन | 17.11 | 17.13 | ||
5 | गोमोह जंक्शन (RL) | 17.35 | 17.40 | ||
6 | पारसनाथ | 17.56 | 17.58 | ||
7 | हज़ारीबाग़ रोड | 18.19 | 18.21 | ||
8 | कोडरमा | 18.49 | 18.51 | ||
9 | पहरपुर | 19.30 | 19.32 | ||
10 | गया जंक्शन | 20.15 | 20.35 | ||
11 | जेहानाबाद | 21.11 | 21.13 | ||
12 | तरेगना | 21.23 | 21.25 | ||
13 | पटना जंक्शन | 22.20 | Last | 0 |