Loading.... | वाया |
स्टेशन | आना | जाना | दूरी | PF | |
---|---|---|---|---|---|
1 | मुर्केओंग सिलेक | First | 20.20 | 1 | |
2 | तेलम | 20.40 | 20.42 | ||
3 | सीमेन छापरी (PQ) | 20.55 | 20.57 | ||
4 | सिलापथार | 21.18 | 21.20 | ||
5 | धेमाजी | 21.42 | 21.44 | ||
6 | बोर्दोलानी | 21.58 | 22.00 | ||
7 | गोगामुख (RL) | 22.13 | 22.15 | 1 | |
8 | नॉर्थ लखीमपुर | 23.20 | 23.25 | ||
9 | हर्मुती | 23.53 | 23.55 | ||
10 | गोहपुर | 00.26 | 00.28 | ||
11 | विस्वनाथ चरली | 01.18 | 01.20 | ||
12 | बालीपाडा | 01.58 | 02.00 | ||
13 | रंगपाड़ा नॉर्थ | 02.25 | 02.35 | 3 | |
14 | मजबत | 03.23 | 03.25 | ||
15 | उदलगुरी | 03.43 | 03.45 | ||
16 | टांगला | 04.07 | 04.09 | ||
17 | रंगिया जंक्शन | 05.20 | 05.35 | ||
18 | कामख्या जंक्शन | 07.30 | 07.35 | ||
19 | गुवाहाटी | 08.20 | Last |