Spot Train

74030 JIND SNP DEMU Running status


Train does not run on 23-Sep-2018 from Jind Jn

Arrival
Departure
4:55 am
Jind Jn
5:01 am
5:02 am
Jind City
5:09 am
5:10 am
Pandu Pindara H
5:22 am
5:23 am
Lalit Khera Halt
5:32 am
5:33 am
Bhambhewa
5:39 am
5:40 am
Ishapur Kheri Halt
5:46 am
5:47 am
Butana Halt
5:55 am
5:56 am
Khandari Halt
6:06 am
6:07 am
Gohana
6:15 am
6:16 am
Rabhra Halt
6:24 am
6:25 am
Lath Halt
6:33 am
6:34 am
Mohana Haryana
6:45 am
6:46 am
Barwasni Halt
7:05 am
 
Sonipat