Spot Train
RouteLiveSeatsFare

74634 BDGM BAHL DMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
5:20 pm
Budgam
5:29 pm
5:31 pm
Srinagar
5:39 pm
5:40 pm
Pampora
5:51 pm
5:52 pm
Kakapora
6:05 pm
6:06 pm
Awantipura
6:13 pm
6:14 pm
Panjgam
6:22 pm
6:23 pm
Bijbiara
6:41 pm
6:43 pm
Anantnag
6:54 pm
6:55 pm
Sadura
7:06 pm
7:07 pm
Quazigund
7:12 pm
7:13 pm
Hillar Shahabad Halt
7:30 pm
 
Banihal