Spot Train

77408 RC GTL PASS Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
7:55 am
Raichur
8:01 am
8:02 am
Marichethal
8:13 am
8:14 am
Matmari
8:21 am
8:22 am
Hanumapura Halt
8:29 am
8:30 am
Manthralayam Road
8:39 am
8:40 am
Iranagallu
8:49 am
8:50 am
Kosgi
8:59 am
9:00 am
Kupgal
9:09 am
9:10 am
Isivi
9:19 am
9:20 am
Adoni
9:29 am
9:30 am
Nagarur
9:39 am
9:40 am
Aspari
9:49 am
9:50 am
Molagavalli
9:59 am
10:00 am
Nemakallu
10:06 am
10:07 am
Nancherla
10:30 am
 
Guntakal Jn