Home
Spot Train
PNR
Trains between Stations & Seats
Train Route
Seats
Fare
Station Live
Refund & Cancellation Charges
Info
हिंदी
 Station Live

Kurla Jn Station

TrainDepPF
198306 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:00
298007 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
05:01
397306 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:06
498510 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:09
596602 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:14
696107 CSTM KJT LOCAL
Karjat, 1.52 hr, EM
05:16
798009 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
05:17
898006 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:18
998011 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
05:21
1098512 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
05:22
1196304 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:22
1295902 TNA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
05:25
1398308 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .29 hr, EM
05:27
1496405 CSTM KSRA LOCAL
Kasara, 2.10 hr, EM
05:28
1596104 KJT CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:32
1698514 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:34
1798013 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
05:35
1898008 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:38
1997002 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:38
2096505 CSTM ASO LOCAL
Asangaon, 1.36 hr, EM
05:40
2197604 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
First Stn
05:42
2296604 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:45
2398516 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:46
2498015 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
05:47
2596109 CSTM KJT LOCAL
Karjat, 1.51 hr, EM
05:48
2697308 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
05:50
2796303 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.13 hr, EM
05:52
2898010 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:54
2997606 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
First Stn
05:54
3096605 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.14 hr, EM
05:56
3198518 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
05:58
3298019 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
05:59
3397310 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:02
3498021 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:03
3598012 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:06
3696306 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:07
3796305 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.14 hr, EM
06:08
3897608 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
First Stn
06:10
3995702 KYN CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
06:11
4098310 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:14
4197312 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
06:14
4298023 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:14
4395102 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
06:17
4498520 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
06:18
4596606 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:18
4696607 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.18 hr, EM
06:20
4796106 KJT CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:22
4898014 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:25
4998025 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:25
5097314 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:26
5195701 CSMT KYN FAST
Kalyan Jn, .39 hr, EM
06:28
5298312 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:29
5398027 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:29
5496507 CSTM ASO LOCAL
Asangaon, 1.37 hr, EM
06:30
5596308 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:30
5695101 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.34 hr, EM
06:31
5796402 KSRA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .29 hr, EM
06:35
5898522 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:35
5998029 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:37
6097011 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.01 hr, EM
06:38
6198016 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:39
6297316 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:42
6398314 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:43
6498031 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:45
6597202 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:46
6695201 CSTM BUD FAST
Badlapur, .57 hr, EM
06:47
6798901 PNVL ADH LOCAL
Andheri, .45 hr, EM
06:47
6896307 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.12 hr, EM
06:48
6995012 KHPI CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
06:50
7096608 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:50
7197201 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .49 hr, EM
06:51
7298033 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:53
7398018 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
06:54
7497318 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:54
7598035 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
06:57
7696611 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.16 hr, EM
06:58
7796202 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
06:58
7898305 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
07:01
7997203 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
07:01
8098316 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:02
8197004 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:02
8297303 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
07:05
8398582 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
07:06
8498037 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
07:09
8597015 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
07:09
8696404 KSRA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .29 hr, EM
07:09
8798020 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:10
8895103 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.33 hr, EM
07:10
8997006 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:12
9098307 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .40 hr, EM
07:13
9195401 CSTM KSRA FAST
Kasara, 1.56 hr, EM
07:15
9297305 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
07:16
9397320 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:16
9496309 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.13 hr, EM
07:20
9598022 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:21
9696310 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:22
9798039 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
07:24
9895104 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
07:24
9998524 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:26
10095203 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.03 hr, EM
07:26
10196610 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:26
10298041 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
07:28
10396613 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.16 hr, EM
07:28
10497322 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:30
10598024 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
07:30
10698601 CSTM MNKD LOCAL
Mankhurd, .13 hr, EM
07:32
10798026 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .31 hr, EM
07:34
10896204 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:34
10997017 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
07:36
11098318 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:38
11198043 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
07:38
11297610 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
First Stn
07:38
11395501 CSTM ASO FAST
Asangaon, 1.30 hr, EM
07:39
11497307 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
07:40
11598501 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
07:42
11698903 PNVL ADH LOCAL
Andheri, .50 hr, EM
07:42
11797008 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
07:42
11897205 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
07:44
11995703 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .40 hr, EM
07:45
12098028 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:46
12198045 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
07:46
12297010 KYN DR LOCAL
Dadar, .12 hr, EM
07:48
12398243 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
07:50
12495001 CSTM KHPI FAST
Khopoli, 1.57 hr, EM
07:50
12598526 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:50
12696502 ASO CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
07:51
12797019 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
07:52
12895202 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
07:53
12998320 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
07:54
13097324 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
07:55
13197309 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
07:56
13298047 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
07:57
13395704 KYN CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
07:57
13498030 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
07:58
13596612 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
07:59
13697021 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
08:00
13798309 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
08:01
13895402 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
08:01
13996206 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:03
14098032 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:04
14197207 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
08:04
14295106 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
08:04
14398503 VDLR VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
08:05
14497012 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
08:07
14598528 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:08
14695302 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
08:08
14798049 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
08:09
14896511 CSTM ASO LOCAL
Asangaon, 1.35 hr, EM
08:10
14997326 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:11
15095002 KHPI CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
08:12
15198034 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
08:12
15297311 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
08:13
15397014 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:15
15495602 TLA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
08:16
15598602 MNKD CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:16
15698311 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
08:17
15797023 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, .58 hr, EM
08:18
15895205 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.01 hr, EM
08:18
15997204 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:19
16095706 KYN DR FAST
Dadar, .08 hr, EM
08:19
16198036 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:20
16298902 ADH PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
08:21
16397328 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:23
16498322 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:24
16595901 CSTM TNA FAST
Thane, .22 hr, EM
08:24
16697025 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .58 hr, EM
08:24
16795904 TNA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
08:24
16898603 CSTM MNKD LOCAL
Mankhurd, .13 hr, EM
08:25
16997330 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:27
17095304 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
08:27
17197313 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
08:28
17298905 PNVL ADH LOCAL
Andheri, .45 hr, EM
08:28
17398051 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
08:29
17495108 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
08:31
17598530 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:32
17698313 VDLR BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
08:33
17797016 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .32 hr, EM
08:33
17895708 KYN CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
08:35
17998038 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:36
18097315 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
08:36
18198053 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
08:37
18297206 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
08:37
18395404 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
08:38
18495105 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.30 hr, EM
08:39
18598324 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:40
18697027 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
08:40
18798505 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .21 hr, EM
08:41
18897332 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
08:41
18995306 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
08:42
19097317 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
08:44
19198040 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
08:44
19298055 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
08:45
19396504 ASO CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
08:45
19495906 TNA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
08:46
19598042 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:48
19697209 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .49 hr, EM
08:48
19797018 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
08:48
19895110 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
08:48
19998315 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
08:49
20095301 DR ABH FAST
Ambarnath, .50 hr, EM
08:49
20197319 DR TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
08:52
20295705 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .51 hr, EM
08:52
20397334 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:52
20495502 ASO CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
08:52
20598057 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
08:53
20695403 CSTM KSRA FAST
Kasara, 1.50 hr, EM
08:55
20797321 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
08:55
20898532 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
08:56
20997020 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
08:56
21095707 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .39 hr, EM
08:58
21195802 DI CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
08:58
21297022 KYN CSTM LADIES SPL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:00
21398044 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:00
21497029 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
09:01
21595308 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
09:02
21698059 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
09:03
21797336 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:03
21898604 MNKD CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:04
21997501 CSTM GC LOCAL
Ghat Kopar, .06 hr, EM
09:06
22095710 KYN CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
09:06
22198605 CSTM CMBR LOCAL
Chembur, .05 hr, EM
09:07
22296614 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:07
22398046 PNVL CSTM LADIES SPL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:08
22495303 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .54 hr, EM
09:08
22595204 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
09:10
22695903 CSTM TNA FAST
Thane, .22 hr, EM
09:11
22797612 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
First Stn
09:11
22897323 CSTM TNA LOCAL
Thane, .29 hr, EM
09:13
22995712 KYN CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
09:13
23098507 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
09:15
23198048 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:15
23295207 CSTM BUD FAST
Badlapur, .59 hr, EM
09:15
23397338 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:15
23495406 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
09:16
23597031 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
09:17
23695709 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .52 hr, EM
09:18
23795310 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
09:18
23898061 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
09:19
23997024 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:19
24095107 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.30 hr, EM
09:21
24195908 TNA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
09:21
24298606 CMBR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:22
24397502 GC CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:23
24498063 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
09:23
24595905 CSTM TNA FAST
Thane, .22 hr, EM
09:24
24695112 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
09:24
24797325 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
09:25
24896616 TLA DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
09:26
24998326 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:26
25098317 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
09:27
25195714 KYN CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
09:27
25298050 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
09:29
25397327 CSTM TNA LOCAL
Thane, .31 hr, EM
09:29
25497340 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:29
25598904 ADH PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
09:31
25695601 CSTM TLA SEMI FAST
Titvala, .55 hr, EM
09:32
25797208 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:32
25898534 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
09:33
25997033 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.03 hr, EM
09:33
26098065 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
09:35
26195209 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.00 hr, EM
09:35
26295716 KYN CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
09:35
26397503 CSTM GC LOCAL
Ghat Kopar, .06 hr, EM
09:36
26497342 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:36
26598052 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .32 hr, EM
09:38
26695603 CSTM TLA SEMI FAST
Titvala, 1.09 hr, EM
09:38
26795312 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
09:38
26898509 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
09:39
26997614 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
First Stn
09:39
27098328 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .32 hr, EM
09:42
27195305 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .52 hr, EM
09:42
27297211 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .49 hr, EM
09:44
27397344 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:44
27495503 CSTM ASO FAST
Asangaon, 1.20 hr, EM
09:45
27598054 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .31 hr, EM
09:47
27698067 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
09:47
27797329 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
09:47
27896618 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:48
27995211 CSTM BUD FAST
Badlapur, .59 hr, EM
09:49
28095504 ASO CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
09:50
28198511 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
09:51
28297504 GC CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:52
28395605 CSTM TLA SEMI FAST
Titvala, 1.10 hr, EM
09:53
28495718 KYN CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
09:53
28598330 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .32 hr, EM
09:54
28697037 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
09:54
28798319 VDLR BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
09:55
28895114 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
09:56
28997210 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
09:56
29097331 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
09:57
29198056 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .32 hr, EM
09:58
29295109 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.30 hr, EM
09:58
29398069 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
09:59
29497039 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
10:00
29597346 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:00
29695405 CSTM KSRA FAST
Kasara, 1.53 hr, EM
10:01
29798536 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .32 hr, EM
10:02
29898513 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
10:03
29997616 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
First Stn
10:03
30095213 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.00 hr, EM
10:04
30197213 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
10:04
30298240 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
10:05
30397028 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
10:06
30498321 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
10:07
30597333 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
10:07
30695907 CSTM TNA FAST
Thane, .22 hr, EM
10:08
30798058 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .32 hr, EM
10:09
30897348 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
10:09
30997335 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
10:10
31095604 TLA CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
10:12
31198332 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .31 hr, EM
10:13
31298071 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:13
31395307 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .52 hr, EM
10:13
31496210 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
10:13
31595910 TNA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
10:15
31695711 DR KYN FAST
Kalyan Jn, .54 hr, EM
10:16
31798515 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
10:17
31897337 CSTM TNA LOCAL
Thane, .29 hr, EM
10:17
31997350 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:18
32095713 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .55 hr, EM
10:20
32198060 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .31 hr, EM
10:21
32298073 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:21
32397026 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:22
32496617 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.15 hr, EM
10:25
32595215 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.03 hr, EM
10:25
32698906 ADH PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:25
32797352 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
10:25
32895408 KSRA CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
10:25
32998538 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
10:26
33097028 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .32 hr, EM
10:28
33195722 KYN DR FAST
Dadar, .09 hr, EM
10:28
33298323 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
10:29
33398062 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
10:30
33495309 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .54 hr, EM
10:30
33597041 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
10:30
33695206 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
10:31
33798075 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:33
33897339 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
10:34
33998064 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
10:34
34097354 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:34
34195720 KYN CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
10:35
34295407 CSTM KSRA FAST
Kasara, 1.56 hr, EM
10:36
34398540 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
10:38
34497341 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
10:38
34595004 KHPI CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
10:38
34697212 DI DR LOCAL
Dadar, .12 hr, EM
10:38
34798077 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:39
34897618 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
First Stn
10:41
34997043 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
10:42
35098066 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
10:42
35198517 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
10:43
35295314 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
10:43
35395217 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.03 hr, EM
10:45
35497356 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:46
35598079 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:47
35695311 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .57 hr, EM
10:49
35798334 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
10:50
35897215 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .49 hr, EM
10:50
35997030 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:50
36098245 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
10:51
36195715 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, .43 hr, EM
10:53
36297343 CSTM TNA LOCAL
Thane, .31 hr, EM
10:54
36396508 ASO CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:54
36498068 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
10:54
36598325 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
10:55
36695111 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.33 hr, EM
10:57
36797045 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.01 hr, EM
10:58
36897358 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
10:58
36998519 CSTM VSH LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
10:59
37095607 CSTM TLA SEMI FAST
Titvala, 1.08 hr, EM
11:00
37198081 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
11:03
37297032 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:04
37397217 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .49 hr, EM
11:04
37498070 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:06
37595316 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
11:06
37698327 VDLR BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
11:07
37795219 CSTM BUD FAST
Badlapur, .59 hr, EM
11:08
37898072 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
11:10
37997360 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:10
38097345 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
11:10
38198083 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
11:11
38295912 TNA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
11:11
38395313 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .51 hr, EM
11:13
38498336 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:14
38598521 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
11:15
38697034 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:15
38797047 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
11:17
38895609 CSTM TLA SEMI FAST
Titvala, 1.10 hr, EM
11:19
38995116 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
11:19
39097347 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
11:20
39197362 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:20
39298085 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
11:21
39398074 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:22
39497049 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.05 hr, EM
11:23
39597036 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:24
39698329 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
11:25
39798338 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:26
39897349 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
11:29
39997214 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:29
40096619 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.17 hr, EM
11:32
40196510 ASO CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:33
40298523 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
11:33
40398907 PNVL ADH LOCAL
Andheri, .42 hr, EM
11:34
40495113 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.31 hr, EM
11:35
40598087 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
11:37
40698076 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:38
40795606 TLA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
11:38
40897351 CSTM TNA LOCAL
Thane, .26 hr, EM
11:40
40998089 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
11:41
41095315 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .55 hr, EM
11:42
41197040 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
11:43
41297353 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
11:44
41395208 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
11:44
41498331 VDLR BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
11:45
41596212 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:46
41698340 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:47
41797051 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
11:48
41898525 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
11:49
41997364 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:50
42096621 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.16 hr, EM
11:52
42198091 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
11:53
42297216 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:54
42398078 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
11:55
42498333 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
11:57
42597219 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .52 hr, EM
11:58
42697042 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
11:58
42797053 CLA KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.03 hr, EM
First Stn
12:01
42895717 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .54 hr, EM
12:02
42997355 CSTM TNA LOCAL
Thane, .29 hr, EM
12:04
43095410 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
12:04
43198080 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:05
43297366 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:05
43395409 CSTM KSRA FAST
Kasara, 1.52 hr, EM
12:06
43496311 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.16 hr, EM
12:08
43598093 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
12:09
43698082 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
12:09
43796622 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
12:09
43895221 CSTM BUD FAST
Badlapur, .59 hr, EM
12:10
43998342 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:13
44097357 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
12:13
44196312 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
12:13
44295118 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
12:14
44398242 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
12:17
44497046 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
12:17
44597055 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
12:18
44698084 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:21
44798095 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
12:21
44896623 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.14 hr, EM
12:22
44996214 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:24
45098097 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
12:25
45195724 KYN CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
12:25
45296313 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.13 hr, EM
12:27
45398344 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:28
45497368 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:28
45595318 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
12:30
45697221 DR DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
12:31
45798086 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:32
45896314 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:32
45998099 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
12:34
46097057 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
12:35
46196624 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:36
46297218 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:40
46395003 CSTM KHPI FAST
Khopoli, 2.00 hr, EM
12:40
46498088 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:41
46598101 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
12:42
46697059 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
12:43
46797050 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
12:44
46898346 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:45
46998103 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
12:46
47097223 DR DI LOCAL
Dombivli, .51 hr, EM
12:48
47196216 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:48
47295120 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
12:49
47398579 VDLR VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
12:50
47497359 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
12:52
47597052 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:52
47695411 CSTM KSRA SEMI FAST
Kasara, 1.54 hr, EM
12:53
47798090 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
12:53
47898335 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
12:54
47997061 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
12:56
48096512 ASO CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
12:56
48198092 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
12:57
48298105 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
12:59
48397063 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
13:00
48495412 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
13:00
48597220 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:00
48698348 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .31 hr, EM
13:04
48796315 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.11 hr, EM
13:04
48896218 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:04
48998337 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
13:08
49097054 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
13:08
49197225 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
13:08
49296625 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.14 hr, EM
13:12
49398908 ADH PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
13:12
49496626 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:12
49598094 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
13:13
49697065 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, .58 hr, EM
13:16
49795719 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .41 hr, EM
13:16
49896316 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:16
49998107 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
13:20
50096220 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:20
50197361 CSTM TNA LOCAL
Thane, .30 hr, EM
13:20
50298350 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
13:22
50398527 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
13:24
50496317 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.14 hr, EM
13:24
50597370 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:24
50695505 CSTM ASO SEMI FAST
Asangaon, 1.30 hr, EM
13:24
50797067 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.01 hr, EM
13:28
50898109 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
13:28
50996318 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:29
51098096 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
13:30
51198111 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
13:32
51297069 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.01 hr, EM
13:32
51395115 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.32 hr, EM
13:33
51496628 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:33
51595122 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
13:34
51698339 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
13:36
51797363 CSTM TNA LOCAL
Thane, .30 hr, EM
13:36
51897058 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:37
51998098 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
13:38
52096627 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.16 hr, EM
13:40
52196222 BUD CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:41
52298113 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
13:44
52398100 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .31 hr, EM
13:45
52496319 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.13 hr, EM
13:45
52597222 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:47
52698115 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
13:48
52797071 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
13:50
52897060 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:51
52998584 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
13:53
53097227 DR DI LOCAL
Dombivli, .52 hr, EM
13:54
53197372 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:56
53298102 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
13:58
53396515 CSTM ASO LOCAL
Asangaon, 1.37 hr, EM
13:58
53496630 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
13:59
53598117 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
14:00
53695117 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.30 hr, EM
14:00
53797073 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
14:02
53896320 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:03
53998529 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
14:04
54097365 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
14:06
54197062 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:07
54298104 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:08
54398119 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
14:09
54496629 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.13 hr, EM
14:10
54595414 KSRA CSTM SEMI FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
14:10
54698106 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:12
54796632 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:13
54895223 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.01 hr, EM
14:14
54997077 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
14:14
55098352 BEPR VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
14:16
55196321 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.12 hr, EM
14:18
55298121 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
14:18
55397224 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:21
55498108 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:22
55597229 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
14:22
55695216 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
14:23
55798123 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
14:25
55897066 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
14:25
55998542 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:26
56097367 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
14:26
56195225 CSTM BUD FAST
Badlapur, 1.01 hr, EM
14:28
56298110 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:30
56397374 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:30
56497079 CLA KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
First Stn
14:30
56595124 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
14:31
56696634 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:34
56796631 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.14 hr, EM
14:36
56898354 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:38
56997226 DI DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
14:38
57097081 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
14:40
57198125 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
14:41
57298112 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:42
57397068 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:42
57495726 KYN CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
14:44
57595413 CSTM KSRA FAST
Kasara, 1.49 hr, EM
14:45
57698581 VDLR VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
14:45
57796205 CSTM BUD LOCAL
Badlapur, 1.18 hr, EM
14:45
57896322 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:46
57997369 CSTM TNA LOCAL
Thane, .27 hr, EM
14:48
58098127 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
14:49
58198114 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:50
58297376 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:50
58398544 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:54
58497083 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
14:54
58597070 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
14:54
58698341 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .37 hr, EM
14:58
58798356 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
14:58
58897371 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
14:58
58997228 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
14:58
59098116 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
15:02
59196323 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.12 hr, EM
15:02
59297072 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
15:02
59395507 CSTM ASO SEMI FAST
Asangaon, 1.30 hr, EM
15:02
59498129 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:03
59597085 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
15:06
59696636 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
15:06
59798118 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:09
59895218 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
15:09
59997087 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
15:10
60097074 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
15:10
60198131 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:11
60295119 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.30 hr, EM
15:14
60396633 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.14 hr, EM
15:14
60496324 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
15:14
60598133 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:17
60698120 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:20
60796325 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.12 hr, EM
15:20
60897378 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:20
60995416 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
15:23
61098122 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:24
61197089 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
15:24
61297076 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:24
61398135 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:25
61495126 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
15:27
61596517 CSTM ASO LOCAL
Asangaon, 1.35 hr, EM
15:28
61698343 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
15:29
61798124 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
15:30
61897078 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:31
61998137 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:33
62098128 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:34
62198126 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:34
62296326 ABH CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:35
62397091 DR KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
15:37
62498139 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:37
62598546 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:38
62695721 CSTM KYN FAST
Kalyan Jn, .41 hr, EM
15:38
62797080 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:39
62895324 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .27 hr, EM
15:39
62997231 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .50 hr, EM
15:40
63098345 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
15:41
63195005 CSTM KHPI FAST
Khopoli, 1.55 hr, EM
15:42
63297380 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:43
63397093 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
15:44
63498141 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:45
63595006 KHPI CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .25 hr, EM
15:45
63697230 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
15:47
63796635 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.14 hr, EM
15:48
63898130 PNVL VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
15:49
63997382 TNA DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
15:50
64098143 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:53
64198548 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:53
64297082 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
15:54
64397233 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .53 hr, EM
15:55
64498145 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
15:57
64598132 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
15:57
64695322 ABH DR FAST
Dadar, .08 hr, EM
15:57
64796638 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .31 hr, EM
15:58
64896637 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.18 hr, EM
15:59
64998531 VDLR VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
16:01
65095415 CSTM KSRA FAST
Kasara, 2.00 hr, EM
16:03
65197373 CSTM TNA LOCAL
Thane, .29 hr, EM
16:04
65297084 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:04
65398358 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:05
65498147 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
16:08
65598134 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:09
65697095 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.02 hr, EM
16:09
65797384 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:09
65898149 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
16:13
65998550 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
16:13
66095121 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.32 hr, EM
16:13
66197620 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
First Stn
16:13
66297235 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .51 hr, EM
16:14
66398136 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:17
66497097 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
16:18
66596640 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:18
66695723 BY KYN SEMI FAST
Kalyan Jn, .49 hr, EM
16:18
66798347 VDLR BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
16:19
66898360 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:21
66997386 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:22
67095227 DR BUD FAST
Badlapur, .58 hr, EM
16:22
67197375 DR TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
16:23
67298533 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
16:23
67395220 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
16:24
67498586 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .13 hr, EM
16:25
67597232 DI CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:26
67695317 CSTM ABH FAST
Ambarnath, .50 hr, EM
16:27
67797099 CSTM KYN LOCAL
Kalyan Jn, .59 hr, EM
16:27
67898151 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
16:29
67998138 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:30
68095326 ABH CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
16:31
68197088 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .32 hr, EM
16:31
68297237 CSTM DI LOCAL
Dombivli, .51 hr, EM
16:33
68398552 VASHI CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:34
68495506 ASO CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
16:35
68597622 CLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .32 hr, EM
First Stn
16:36
68698153 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
16:37
68797377 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
16:37
68895509 CSTM ASO SEMI FAST
Asangaon, 1.30 hr, EM
16:37
68998140 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:38
69095418 KSRA CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .22 hr, EM
16:38
69197090 KYN CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .32 hr, EM
16:40
69296329 CSTM ABH LOCAL
Ambarnath, 1.13 hr, EM
16:41
69398535 CSTM VASHI LOCAL
Vashi, .20 hr, EM
16:41
69495222 BUD CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .24 hr, EM
16:41
69597379 CSTM TNA LOCAL
Thane, .30 hr, EM
16:45
69698155 VDLR PNVL LOCAL
Panvel, .51 hr, EM
16:45
69798362 BEPR CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:46
69897092 KYN DR LOCAL
Dadar, .11 hr, EM
16:46
69996639 CSTM TLA LOCAL
Titvala, 1.16 hr, EM
16:49
70098142 PNVL CSTM LOCAL
Mumbai Cst, .30 hr, EM
16:50
70195123 CSTM KJT FAST
Karjat, 1.31 hr, EM
16:50
70296642 TLA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:50
70398157 CSTM PNVL LOCAL
Panvel, .52 hr, EM
16:52
70497388 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:54
70598554 VASHI VDLR LOCAL
Vadala Road, .12 hr, EM
16:54
70697101 CLA KYN LOCAL
Kalyan Jn, 1.00 hr, EM
First Stn
16:54
70798349 CSTM BEPR LOCAL
Belapur C B D, .36 hr, EM
16:56
70897381 CSTM TNA LOCAL
Thane, .28 hr, EM
16:58
70997390 TNA CSTM LOCAL
C Shivaji Maharaj T, .30 hr, EM
16:58
71095128 KJT CSTM FAST
C Shivaji Maharaj T, .23 hr, EM
16:58

Click here to view All Trains between Kurla Jn and Kurla Jn

EMEMU
eRail.in
20-Jul-2018 04:58