Spot Train

51703 JBP NIR PASS Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
5:40 am
Jabalpur
5:45 am
5:47 am
Madan Mahal
6:01 am
6:03 am
Garha Goods Shed
6:12 am
6:14 am
Guwarighat
6:22 am
6:23 am
Jamtara Paraswara
6:34 am
6:35 am
Charghat Piparia
6:43 am
6:45 am
Bargi
6:59 am
7:01 am
Sukrimangela
7:09 am
7:10 am
Kaladehi
7:18 am
7:19 am
Devri Ph
7:33 am
7:35 am
Shikara
7:56 am
7:58 am
Binaiki
8:14 am
8:16 am
Ghonsor
8:24 am
8:26 am
Nidhani P H
8:35 am
8:36 am
Putarra Halt
8:43 am
8:45 am
Pindrai
8:54 am
8:55 am
Jeonara
9:40 am
 
Nainpur Jn