Spot Train
RouteLiveSeatsFare

51909 DLI SRE PASS Running status

Platform : 1416-Jul
AScheduledSource
RAct/Exp*Source
RDelaySource
DScheduled05:20 16-Jul
EAct/Exp**05:20 16-Jul
PDelayNo Delay
Last Update02:15 14-Jul
Yet to start from Train Source

Arrival
Departure
5:20 am
Delhi
No Delay
Yet to start from Train Source
5:34 am
5:36 am
Delhi Shahdara
5:44 am
5:45 am
Gokulpur Saboli Halt
5:49 am
5:50 am
Behta Hazipur
5:55 am
5:56 am
Noli
6:02 am
6:03 am
Nusratabad Kharkhari H
6:09 am
6:10 am
Gotra
6:15 am
6:16 am
Fakharpur H
6:21 am
6:22 am
Khekra
6:28 am
6:29 am
Sunehra
6:34 am
6:35 am
Ahera
6:40 am
6:41 am
Baghpat Road
6:49 am
6:50 am
Sujra
6:56 am
6:57 am
Alawalpur Idrispur
7:02 am
7:03 am
Barka H
7:08 am
7:09 am
Baraut
7:16 am
7:17 am
Bawli H
7:23 am
7:24 am
Qasimpur Kheri
7:40 am
7:41 am
Bhudpur
7:46 am
7:47 am
Asra Halt
7:51 am
7:52 am
Ailam H
8:03 am
8:04 am
Kandhla
8:13 am
8:14 am
Khandrawali H
8:19 am
8:20 am
Gujran Balwa H
8:40 am
8:50 am
Shamli
8:58 am
8:59 am
Silawar
9:04 am
9:05 am
Hind
9:12 am
9:13 am
Harhar Fatehpur
9:19 am
9:20 am
Thana Bhawan Town H
9:24 am
9:25 am
Thana Bhawan
9:37 am
9:38 am
Nanauta
9:46 am
9:47 am
Sona Arjunpur
9:54 am
9:55 am
Rampur Maniharan
10:02 am
10:03 am
Bhankala H
10:09 am
10:10 am
Manani
10:22 am
10:23 am
Tapri Jn
10:50 am
 
Saharanpur