Spot Train

54038 JIND KKDE PASS Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
4:15 am
Jind Jn
4:24 am
4:25 am
Barsola
4:38 am
4:39 am
Uchana
4:47 am
4:48 am
Ghaso
5:00 am
5:03 am
Narwana Jn
5:12 am
5:13 am
Gurthuri
5:23 am
5:24 am
Kalayat
5:35 am
5:36 am
Sajuma
5:44 am
5:45 am
Qutabpur
5:53 am
5:54 am
Kaithal
6:00 am
6:01 am
New Kaithal Halt
6:08 am
6:09 am
Geong H
6:17 am
6:18 am
Tik
6:29 am
6:30 am
Pehowa Road
6:37 am
6:38 am
Pabnawajas Mahindar H
6:44 am
6:45 am
Pindarsi H
6:58 am
6:59 am
Thanesar City
7:15 am
 
Kurukshetra Jn