Spot Train

55357 KSJ BC PASS Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
5:10 pm
Kasganj
5:22 pm
5:24 pm
Kasganj City
5:31 pm
5:32 pm
Gangagarh Halt
5:36 pm
5:38 pm
Soron Shukarkshetra
5:46 pm
5:48 pm
Manpur Nagaria
5:57 pm
5:58 pm
Kachhia Bridge
6:02 pm
6:03 pm
Kachhiaa
6:07 pm
6:09 pm
Bitrol
6:20 pm
6:22 pm
Ujhani
6:31 pm
6:32 pm
Sheikhupur
6:38 pm
6:42 pm
Budaun
6:49 pm
6:50 pm
Mallannagar
6:54 pm
6:56 pm
Ghatpuri
7:04 pm
7:05 pm
Kartauli
7:10 pm
7:12 pm
Makrandpur
7:26 pm
7:28 pm
Bamiana
7:44 pm
7:46 pm
Ramganga
8:05 pm
8:10 pm
Bareilly
8:30 pm
 
Bareilly City