Spot Train
RouteLiveSeatsFare

63543 ASN GMO MEMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
6:10 pm
Asansol Jn
6:15 pm
6:16 pm
Barachak Jn.
6:21 pm
6:22 pm
Sitarampur
6:27 pm
6:28 pm
Kulti
6:32 pm
6:33 pm
Barakar
6:37 pm
6:38 pm
Kumardubi
6:42 pm
6:43 pm
Mugma
6:49 pm
6:50 pm
Thapar Nagar
6:54 pm
6:55 pm
Kalubathan
7:02 pm
7:03 pm
Chhota Ambana
7:11 pm
7:12 pm
Pradhankhunta
7:17 pm
7:18 pm
Dokra Halt
7:25 pm
7:30 pm
Dhanbad Jn
7:33 pm
7:34 pm
Bhuli
7:39 pm
7:40 pm
Tetulmari
7:45 pm
7:46 pm
Nichitpur
7:51 pm
7:52 pm
Matari
8:15 pm
 
Gomoh Jn