Spot Train

74612 BDGM BAHL DMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
4:20 pm
Budgam
4:28 pm
4:30 pm
Srinagar
4:39 pm
4:40 pm
Pampora
4:47 pm
4:48 pm
Kakapora
5:01 pm
5:02 pm
Awantipura
5:09 pm
5:10 pm
Panjgam
5:17 pm
5:18 pm
Bijbiara
5:26 pm
5:28 pm
Anantnag
5:37 pm
5:38 pm
Sadura
5:48 pm
5:49 pm
Quazigund
5:54 pm
5:55 pm
Hillar Shahabad Halt
6:15 pm
 
Banihal