Spot Train

74625 BAHL BRML DMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
6:15 am
Banihal
6:26 am
6:27 am
Hillar Shahabad Halt
6:32 am
6:33 am
Quazigund
6:46 am
6:47 am
Sadura
6:56 am
6:58 am
Anantnag
7:06 am
7:07 am
Bijbiara
7:16 am
7:17 am
Panjgam
7:29 am
7:30 am
Awantipura
7:42 am
7:43 am
Kakapora
7:50 am
7:51 am
Pampora
8:03 am
8:05 am
Srinagar
8:16 am
8:18 am
Budgam
8:37 am
8:38 am
Mazhom
8:46 am
8:47 am
Pattan
8:54 am
8:55 am
Hamre
9:02 am
9:03 am
Sopore
9:20 am
 
Baramulla