Spot Train

74636 BDGM BAHL DMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
6:30 am
Budgam
6:39 am
6:41 am
Srinagar
6:49 am
6:50 am
Pampora
6:57 am
6:58 am
Kakapora
7:11 am
7:12 am
Awantipura
7:19 am
7:20 am
Panjgam
7:27 am
7:28 am
Bijbiara
7:36 am
7:38 am
Anantnag
7:49 am
7:50 am
Sadura
8:03 am
8:04 am
Quazigund
8:09 am
8:10 am
Hillar Shahabad Halt
8:30 am
 
Banihal