Spot Train
RouteLiveSeatsFare

74638 BDGM BAHL DMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
6:55 am
Budgam
7:07 am
7:10 am
Srinagar
7:16 am
7:17 am
Pampora
7:24 am
7:25 am
Kakapora
7:46 am
7:47 am
Awantipura
7:54 am
7:55 am
Panjgam
8:02 am
8:03 am
Bijbiara
8:16 am
8:18 am
Anantnag
8:35 am
8:36 am
Sadura
8:56 am
8:57 am
Quazigund
9:02 am
9:03 am
Hillar Shahabad Halt
9:20 am
 
Banihal