Spot Train
RouteLiveSeatsFare

74932 FZR JUC DMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
3:05 am
Firozpur Cantt Jn
3:16 am
3:18 am
Mahalam
3:30 am
3:32 am
Mallanwala Khas
3:48 am
3:50 am
Makhu
4:07 am
4:09 am
Gidarpindi
4:18 am
4:20 am
Lohian Khas Jn
4:25 am
4:27 am
Sultanpur Lodi
4:36 am
4:37 am
Dudwindi
4:42 am
4:44 am
Pajian
4:54 am
4:56 am
Husainpur
5:09 am
5:10 am
Rail Coach Factory Halt
5:15 am
5:17 am
Kapurthala
5:25 am
5:27 am
Khojewala
5:37 am
5:38 am
D A V College Jalandhar
6:00 am
 
Jalandhar City