Spot Train

75235 RXL NKE DEMU Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
5:05 pm
Raxaul Jn
5:12 pm
5:13 pm
Masnadih
5:18 pm
5:20 pm
Ramgarhwa F
5:29 pm
5:30 pm
Dharminiya H
5:45 pm
5:50 pm
Sagauli Jn
5:55 pm
5:56 pm
Parsa Nagar H
6:07 pm
6:09 pm
Majhowalia
6:16 pm
6:19 pm
Bettiah
6:25 pm
6:26 pm
Prajapati Halt
6:34 pm
6:36 pm
Kumarbagh
6:42 pm
6:44 pm
Chanpatia
6:50 pm
6:51 pm
Rameshwar Nagar
6:59 pm
7:01 pm
Sathi
7:07 pm
7:08 pm
Musharwa Halt
7:40 pm
 
Narkatiaganj Jn