Spot Train
RouteLiveSeatsFare

75750 TETA KIR PASS SPL Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
3:15 pm
Telta
3:21 pm
3:22 pm
Ajharail
3:28 pm
3:29 pm
Sudhani
3:35 pm
3:36 pm
Sanjoy Gram
3:45 pm
3:47 pm
Barsoi Jn
3:55 pm
3:56 pm
Mukuria
4:08 pm
4:10 pm
Salmari
4:16 pm
4:17 pm
Meenapur
4:23 pm
4:24 pm
Jhaua
4:29 pm
4:30 pm
Bishanpur Halt
4:35 pm
4:37 pm
Sonaili
4:43 pm
4:44 pm
Gorphar
4:49 pm
4:50 pm
Dandkhora
4:56 pm
4:57 pm
Nayatola
5:35 pm
 
Katihar Jn