Spot Train

75005 GKP GD PASS Running status

Progress Please wait getting latest running status
Arrival
Departure
5:40 pm
Gorakhpur
5:55 pm
5:57 pm
Nakaha Jungle
6:08 pm
6:09 pm
Maniram
6:18 pm
6:19 pm
Kauria Jungle H
6:28 pm
6:29 pm
Peppeganj
6:34 pm
6:35 pm
Rawatganj F
6:39 pm
6:40 pm
Mahawan Khor H
6:44 pm
6:45 pm
Ramchaura H
6:50 pm
6:51 pm
Campierganj
6:58 pm
6:59 pm
Loharpurwa H
7:08 pm
7:10 pm
Anand Nagar
7:17 pm
7:18 pm
Lehra F
7:22 pm
7:24 pm
Brijmanganj
7:37 pm
7:39 pm
Uska Bazar
7:48 pm
7:50 pm
Naugarh
7:59 pm
8:00 pm
Ahirauli Halt
8:26 pm
8:28 pm
Chilhia
8:35 pm
8:37 pm
Shohratgarh
8:44 pm
8:45 pm
Mahtha Bazar Halt
8:50 pm
8:52 pm
Parsa
9:00 pm
9:01 pm
Mahadeva Buzurg Halt
9:10 pm
9:15 pm
Barhni
9:22 pm
9:23 pm
Trilokpur H
9:29 pm
9:31 pm
Pachperwa
9:40 pm
9:42 pm
Gainsari Jn
9:51 pm
9:52 pm
Laiburwa H
10:07 pm
10:09 pm
Tulsipur
10:21 pm
10:22 pm
Lakshmanpur H
10:31 pm
10:33 pm
Kauwapur
10:41 pm
10:43 pm
Gainjahwa
10:50 pm
10:52 pm
Jharkhandi F
11:05 pm
11:07 pm
Balrampur
11:21 pm
11:22 pm
Bhawanipur Kalan
11:29 pm
11:31 pm
Intiyathok
11:55 pm
11:57 pm
Subhagpur
12:40 am
 
Gonda Jn